Přeskočit na hlavní obsah

#Recenze: lak na vlasy Cien professional


Nutno předem poznamenat, že laky na vlasy příliš nepoužívám. Většinou je mám od toho, aby si "přilepila" odstávající části baby vlásků k hlavě nebo zamezila jejich nenápadnému vytrčení se z účesu. Pro tento účel je dostačující jakýkoli lak na vlasy.
Jednou za čas ale udělám náročnější zátěžovou zkoušku - navlním vlasy a požaduji, aby mi navlněné vydržely celý den, aniž bych na ně musela vystříkat celý flakon laku na vlasy. Nechci si z vlasů dělat nepohyblivou paruku - potřebuji, aby se vlasy hýbaly, dýchaly, ale zároveň na nich vydržely hezké andělské lokny.


Cien professional lak na vlasy s keratinem - pro větší objem.
Mnou recenzovaný lak na vlasy má vol. 3. Já většinou používám 4 nebo 5, takže tohle pro mě byl docela nízký kalibr - a musím poznamenat, že se asi zase vrátím k vyšším číslům, protože trojka mi vlny rozhodně neudržela ani pár hodin. To jen tak mimo, pro lidi, kteří mají stejné požadavky jako já.


Co ale tento lak opravdu slibuje? Udržení většího objemu. A to rozhodně splnil. Vlny na vlasech mi sice nevydržely moc dlouho, ale hned poté, co se natáhnou, si mé vlasy vybírají mezi dvěma cestami - vypadat, jako dredař, a nebo jako člověk, který budí aspoň menší zdání objemu ve vlasech. Já mám ráda obě varianty - jako dredař mi jednou za čas nevadí vypadat (to je ta chvíle, kdy se vlny sice natáhnou, ale vlasy vám zůstanou spojené ve stejných pramenech, v jakých jste je natočili) a jako člověk s objemem mi nevadí vypadat nikdy *haha*. A díky tomuto laku jsem sice chodila s rovnými vlasy, ale zato bujnou hřívou! Takže ačkoli nesplnil všechny mé požadavky, splnil tento lak na vlasy minimálně to, co sliboval.

Komentáře

  1. Ja tiez laky velmi nepouzivam, lebo mi strasne, ale strasne mocu vlasy. Ale no hold, ked je to natocene a clovek chce, aby ucel vydrzal musi prist na lak, ja som myslim mala wella, objem sice neurobil, ale vlny drzali :) cize presne naopak ako u teba:)
    LIFE IN PICTURES BY LU

    OdpovědětSmazat
  2. Ja konkrétne s lakom z tejto značky nemám skúsenosť, no mám skúsenosť so šampónom na vlasy a ten bol teda fakt, že dobrý! :)

    DEZIRÉ

    OdpovědětSmazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

#Recenze: Franck Provost Paris shampoo

Díky drogerii Rossmann je ta naše malá zemička zase o něco víc světovější. Proto tam tak ráda chodím (teda teď tam chodím hlavně proto, že sbírám bodíky na plyšáka a hrníček s Bezzubkou *haha*). Ale zpět k tématu - před pár měsíci se v Rossmannovi poprvé objevila vlasová kosmetika značky Franck Provost, která byla doposud dostupná pouze ve Franckově rodné domovině, jíž je Francie. Muž, jehož jméno tato značka nosí, už je pán pokročilého věku, konkrétně je mu bude za měsíc 71 let.. No co, u chlapů se takové věci zveřejňovat můžou! Během jeho života mu pod rukami prošlo obrovské množství světových modelek, kterým dokázal udělat s vlasama hotové zázraky. No a díky tomu by to měl být muž všeho znalý. Tudíž jsem doufala, že jeho vlasová kosmetika udělá zázraky také na mé hlavě.
Vybrala jsem si šampón s oranžovým srdíčkem, který je určen pro velmi suché a poškozené vlasy - protože buďme upřímní, v té době to pořád s mým vlasovým porostem nevypadalo úplně dobře. Samozřejmě je u nás dostupných…

Když jsou oba pod vobraz

My máme s Bohémem vlastně docela harmonický vztah. Hádáme se jen málokdy. Když mě někdy naštve, tak jsem vždy chvilku protivná, protože v duchu zuřím, ale po nějaké době to v sobě pochroupám a zapomenu na to. A nebo mu řeknu, že mě pěkně štve a on nahodí pohled nešťastného štěněte a je hned vše v pohodě. A když už dojde k hádce, tak se na sebe nikdy nedokážeme mračit moc dlouho. Nutno podotknout, že v 90% případů ty ledy prolomí on, za což ho opravdu zbožňuji! Problém nastává, když se jdeme spolu opíjet. Abyste to chápali, když jsme opilí, tak reagujeme oba dva stejně - přehnaně a dost ostře. A taky nám v tu chvíli všechno vadí. "Vždycky, když jsme s mužem v hospodě, tak se smějeme všem těm opilým hádajícím se párům. Protože se vždy někdo takový najde. A my jsme pořád v pohodě a jen se smějeme.." ..No a my jsme zase vždy ti hádající se, kteří jsou všechno, jen ne v pohodě. Docela dobře ještě zvládáme unést situace, kdy jeden je opilý a ten druhý ne. Ten první zmiňovaný vyrypu…