Přeskočit na hlavní obsah

Hejno supů se okolo slítá

Zdá se mi, že vás články o mém rozbitém srdíčku přestávají bavit a tak jsem tady s něčím novým. Mám docela představu o tom, jak mě mí čtenáři "vidí".. a musím říct, že na blogu jsem někdo uplně jiný, než ve skutečnosti. Pokud se tady zdám být jako citlivá a křehká dívenka, ve skutečnosti jsem totálně namyšlená mrcha. Která má vlastně v životě docela dost štěstí a stejně si umí najít vždy něco, na co by si stěžovala.

-Máš teď někoho?
-Nikoho a všechny, že?
-No, tak nějak .. a ještě něco z toho uplně na tajňačku.
-Proč na tajňačku?
-Protože má přítelkyni.

Vrátila jsem se do starých kolejí, ze kterých jsem kdysi už jednou vyjela. Člověk je tvor zvláštní a vždy ho lákalo zakázané ovoce .. No dobře, řekněme to jinak - ŽENA je tvor zvláštní.. Už Eva si potřebovala utrhnout jablko z jediného stromu, který měla zakázaný. A já jsem důkaz, že žádná evoluce, ale Bůh opravdu stvořil svět.. protože rozhodně jsem přímým potomkem Evičky, ačkoli mám raději pomeranče, než jablka - to se ve mně asi projevuje ta část, která tíhne k jihu.
Když jsem se rozešla s Minulostí, první "vztah", do kterého jsem skočila, byl právě ten zakázaný. Nejsem přece žádný troškař a navíc mi šlo jen o tu jednu věc - potřebovala jsem nějaké rozptýlení. A povedlo se. Bohužel, když potřebovala daná osoba rozptýlení po svém krušném rozchodu, tak to už pro mě nebylo nic atraktivního - přece nebudu nikomu dělat podušku a panenku pro uklidnění.. co z toho, že přesně na tohle jsem Svalovce měla já.

A to ti nevadilo, že měl přítelkyni? Nepřipadala sis, jako mrcha, která ničí vztah?
Proč by to mělo vadit mně?! Já nikoho nemám, můžu si dělat, co chci. Když to nevadí tomu klukovi, tak to asi tak veselý vztah nebude - a pokud by ji nepodváděl se mnou, jistě by se našla nějaka, která by do toho bez okolků šla. Tak jsem do toho šla já. Dokonce mi to pomohlo vnitřně se smířit se slečnou, která mi přebrala přítele. Ona za to v podstatě nemohla a kdyby to nebyla ona, byla by to některá jiná.

Tebe může člověk buď milovat a nebo nenávidět.
A ty děláš každý den něco jineho že?
Přesně. Teď tě třeba miluji, ale nevím, jestli mě to do pondělí vydrží.
O 10 min později
Už tě nenávidím.
Tak to překonávám sama sebe!

Tohle je teď jediný vztah, který mi vyhovuje a který zvládnu. Já vím, že má přítelkyni.. On ví, že to vím a nic od něj nechci. Ideální souhra. Oba víme, že to k ničemu dál nevede, ale nemáme v plánu to nějak řešit a zabředávat do toho. Až to skončí, tak to skončí.
Ty teď potřebuješ někoho, kdo ti aspoň trochu zaplní tu díru... Tohle je přesné. Ta díra je tam pořád a bude tam ještě dlouho, od příštího týdne se bude pořád trhat a trhat.. A já se na to potřebuji nějak připravit a zalepit ji aspoň tou nejvíc shitskou náplastí, která existuje. A která záhy odpadne a díra se rozjede. Ale aspoň pro tuhle chvíli se ukrývá pod ní. A nebyla bych to já, kdyby ta náplast nebyla fialová s barevnými jednorožci..

Komentáře

 1. Doufám, že ti ta "náplast" vydrží dlouho a ten nápor zvládne :) Pokud ne, tak slibuju, že ti pomůžu najít novou náplast a tak to půjde do doby, než se ta díra uzdraví :-*

  OdpovědětVymazat
 2. "Proč by to mělo vadit mně?! Já nikoho nemám, můžu si dělat, co chci." - To jsem přesně říkala kamarádkám, když jsem to táhla se ženatým. :D Nikdo mi nerozuměl, tak jsem ráda, že takhle neuvažuju sama. :D
  Do budoucna ti přeju, ať nemusíš přelepovat náplastmi, ale ať se ta díra začne hojit... :*  OdpovědětVymazat
 3. Fúha, asi som toho dosť premeškala kým som neobiehala blogy takže si musím ísť prečítať aj tie staršie články .. každopádne ma mrzí čo sa stalo aj to, že vôbec potrebuješ nejakú náplasť

  ale budem k tebe úprimná, ja takéto niečo nepodporujem a nedokázala by som to spraviť práve kvôli tomu, lebo si neviem predstaviť aké by to bolo keby sa mne stalo niečo podobné keby som bola vo vzťahu.. ale je pravda to čo píšeš, jeho by to mala trápiť viac pretože on je ten kto má vzťah a takisto to, že keby bol šťastný vo svojom vzťahu niečo také by ani nepotreboval

  každopádne ťa nesúdim, neviem ako by som sa zachovala v tvojej situácii.. dúfam že sa z toho rozchodu dáš čím skôr dokopy a žiadne náplasti nebudeš potrebovať :-)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

#Recenze: Franck Provost Paris shampoo

Díky drogerii Rossmann je ta naše malá zemička zase o něco víc světovější. Proto tam tak ráda chodím (teda teď tam chodím hlavně proto, že sbírám bodíky na plyšáka a hrníček s Bezzubkou *haha*). Ale zpět k tématu - před pár měsíci se v Rossmannovi poprvé objevila vlasová kosmetika značky Franck Provost, která byla doposud dostupná pouze ve Franckově rodné domovině, jíž je Francie. Muž, jehož jméno tato značka nosí, už je pán pokročilého věku, konkrétně je mu bude za měsíc 71 let.. No co, u chlapů se takové věci zveřejňovat můžou! Během jeho života mu pod rukami prošlo obrovské množství světových modelek, kterým dokázal udělat s vlasama hotové zázraky. No a díky tomu by to měl být muž všeho znalý. Tudíž jsem doufala, že jeho vlasová kosmetika udělá zázraky také na mé hlavě.
Vybrala jsem si šampón s oranžovým srdíčkem, který je určen pro velmi suché a poškozené vlasy - protože buďme upřímní, v té době to pořád s mým vlasovým porostem nevypadalo úplně dobře. Samozřejmě je u nás dostupných…

Když jsou oba pod vobraz

My máme s Bohémem vlastně docela harmonický vztah. Hádáme se jen málokdy. Když mě někdy naštve, tak jsem vždy chvilku protivná, protože v duchu zuřím, ale po nějaké době to v sobě pochroupám a zapomenu na to. A nebo mu řeknu, že mě pěkně štve a on nahodí pohled nešťastného štěněte a je hned vše v pohodě. A když už dojde k hádce, tak se na sebe nikdy nedokážeme mračit moc dlouho. Nutno podotknout, že v 90% případů ty ledy prolomí on, za což ho opravdu zbožňuji! Problém nastává, když se jdeme spolu opíjet. Abyste to chápali, když jsme opilí, tak reagujeme oba dva stejně - přehnaně a dost ostře. A taky nám v tu chvíli všechno vadí. "Vždycky, když jsme s mužem v hospodě, tak se smějeme všem těm opilým hádajícím se párům. Protože se vždy někdo takový najde. A my jsme pořád v pohodě a jen se smějeme.." ..No a my jsme zase vždy ti hádající se, kteří jsou všechno, jen ne v pohodě. Docela dobře ještě zvládáme unést situace, kdy jeden je opilý a ten druhý ne. Ten první zmiňovaný vyrypu…

#Recenze: lak na vlasy Cien professional

Nutno předem poznamenat, že laky na vlasy příliš nepoužívám. Většinou je mám od toho, aby si "přilepila" odstávající části baby vlásků k hlavě nebo zamezila jejich nenápadnému vytrčení se z účesu. Pro tento účel je dostačující jakýkoli lak na vlasy. Jednou za čas ale udělám náročnější zátěžovou zkoušku - navlním vlasy a požaduji, aby mi navlněné vydržely celý den, aniž bych na ně musela vystříkat celý flakon laku na vlasy. Nechci si z vlasů dělat nepohyblivou paruku - potřebuji, aby se vlasy hýbaly, dýchaly, ale zároveň na nich vydržely hezké andělské lokny.

Cien professional lak na vlasy s keratinem - pro větší objem. Mnou recenzovaný lak na vlasy má vol. 3. Já většinou používám 4 nebo 5, takže tohle pro mě byl docela nízký kalibr - a musím poznamenat, že se asi zase vrátím k vyšším číslům, protože trojka mi vlny rozhodně neudržela ani pár hodin. To jen tak mimo, pro lidi, kteří mají stejné požadavky jako já.

Co ale tento lak opravdu slibuje?Udržení většího objemu. A to rozho…