Přeskočit na hlavní obsah

#Recenze: Franck Provost Paris shampooDíky drogerii Rossmann je ta naše malá zemička zase o něco víc světovější. Proto tam tak ráda chodím (teda teď tam chodím hlavně proto, že sbírám bodíky na plyšáka a hrníček s Bezzubkou *haha*).
Ale zpět k tématu - před pár měsíci se v Rossmannovi poprvé objevila vlasová kosmetika značky Franck Provost, která byla doposud dostupná pouze ve Franckově rodné domovině, jíž je Francie. Muž, jehož jméno tato značka nosí, už je pán pokročilého věku, konkrétně je mu bude za měsíc 71 let.. No co, u chlapů se takové věci zveřejňovat můžou! Během jeho života mu pod rukami prošlo obrovské množství světových modelek, kterým dokázal udělat s vlasama hotové zázraky. No a díky tomu by to měl být muž všeho znalý. Tudíž jsem doufala, že jeho vlasová kosmetika udělá zázraky také na mé hlavě.

Vybrala jsem si šampón s oranžovým srdíčkem, který je určen pro velmi suché a poškozené vlasy - protože buďme upřímní, v té době to pořád s mým vlasovým porostem nevypadalo úplně dobře. Samozřejmě je u nás dostupných více variant, každá s jinou barvou srdíčka a tak si může každý vybrat podle svého gusta.. a hára.
Popravdě jsem po nějakou dobu, co jsem šampon používala, moc nesledovala, co to se mnou dělá. Protože jsem zvyklá si dát šampon, pak kondicionér a občas i nějakou masku na vlasy. Takže jsem vlastně ani nemohla vysledovat, jak působí na vlasy samotný šampón. To se mi totiž už pěknou řadu let nestalo, abych mohla vynechat balzám nebo masku a moci se umýt jen šampónem. Vždy mé vlasy totiž vypadaly dost..chemlonovitě, suše..
Ale jeden den jsem na masku i balzám prostě zapomněla. Vůbec to nechápu, jak se to stalo, ale bylo to tak. A já si to uvědomila až snad po dvou dnech. Protože mé vlasy i bez všech dalších serepetiček vypadaly tak zdravě, jako vypadají po ozdravných zábalech. Byly pevné, poddajné, lesklé. Radost pohledět.
Šampon je opravdu malý zázrak. Franck Provost je pro mě Pán s velkým P, a to nemusím být žádná modelka. A jaké z toho plyne ponaučení? To stáří má asi vážně něco do sebe a lidé v 70ti jsou nejspíš opravdu světaznalí mazáci a vyplatí se dát na jejich radu.. Zvlášť, když jde o Francouze, že jo holky.
Franck ProvostKomentáře

  1. Joo, tak na ten jsem koukala, ale nikdy předtím jsem žádnou recenzi nečetla, takže jsem si ho nakonec nekoupila. Proto díky za recenzi! Navnadila si mě! Taky na vlasy používám masku nebo balzám jinak to je hrůza :(

    OdpovědětVymazat
  2. Škoda, že na Slovensku, tieto drogerky nemáme, teda aspoň zatiaľ som ich nikde nezaregistrovala.
    LIFE IN PICTURES BY LU

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Když jsou oba pod vobraz

My máme s Bohémem vlastně docela harmonický vztah. Hádáme se jen málokdy. Když mě někdy naštve, tak jsem vždy chvilku protivná, protože v duchu zuřím, ale po nějaké době to v sobě pochroupám a zapomenu na to. A nebo mu řeknu, že mě pěkně štve a on nahodí pohled nešťastného štěněte a je hned vše v pohodě. A když už dojde k hádce, tak se na sebe nikdy nedokážeme mračit moc dlouho. Nutno podotknout, že v 90% případů ty ledy prolomí on, za což ho opravdu zbožňuji! Problém nastává, když se jdeme spolu opíjet. Abyste to chápali, když jsme opilí, tak reagujeme oba dva stejně - přehnaně a dost ostře. A taky nám v tu chvíli všechno vadí. "Vždycky, když jsme s mužem v hospodě, tak se smějeme všem těm opilým hádajícím se párům. Protože se vždy někdo takový najde. A my jsme pořád v pohodě a jen se smějeme.." ..No a my jsme zase vždy ti hádající se, kteří jsou všechno, jen ne v pohodě. Docela dobře ještě zvládáme unést situace, kdy jeden je opilý a ten druhý ne. Ten první zmiňovaný vyrypu…

Deset let jak půlhodina

Pokud ve svém životě poznáte člověka, se kterým si máte hned od začátku toho spoustu co říct a připadáte si, že se znáte spoustu let a že můžete mluvit o jakémkoli tématu, je to docela zázrak. Já jsem osoba, která když pozná někoho nového, spíše poslouchá, než by mluvila. Postupem času se to ale přelévá, jako písek v hodinách, směrem na mou stranu. A když danou osobu znám už nějaký ten pátek, dokážu mluvit a mluvit klidně jen já. Docela často pak slyším větu: "Kde jsou ty doby, kdy jsi moc nemluvila."
Přesně takto jsem to měla i s Bohémem. Často mi říká, že když jsme spolu byli na prvním randíčku, skoro vůbec jsem nemluvila a on si myslel, že se s ním hrozně nudím *haha*. Není to pravda, já to tak prostě mám. Je to má taktika zkoumání člověka. Jak se vyjadřuje, o čem mluví, jak se chová, která témata nadhazuje atd. Ve skutečnosti jsem se s ním nenudila ani trochu. Je to totiž naštěstí člověk, který dokáže z rozmazaného hovínka uplácat kuličku. Dokáže prostě mluvit o všem a po…