Přeskočit na hlavní obsah

V žáru pod sluncem, bloudí malej indián..


Mám takový spánkový deficit, že ani dnešních 12 hodin spánku jej nezabily - spíše zabily mě, protože jsem dostala takový šok, že jsem mrtvá ještě víc. Ale tenhle týden za to všechno stál.
Na úterý k nám byl nahlášen Nejlepší kamarád, který teď má jednu rozlučku za druhou, protože za pár dní odlétá na Nový Zéland a stále hrozí, že už se nevrátí... Budu si kupovat nový mobil! - Ten nee, ten má Windows 8, tam nejsou dobré aplikace. - Tak mi ukaž ty svoje androiďácké, které mi tak budou chybět. - Takže, počasí, měnový kurz, camping na Novém Zelandu. - Tak to ne! To ten mobil nechci, když tam nebudu moct mít camping na NZ! Bez toho nemůžu žít!
Ten den byla v našem klubu naplánována Primeros party, takže nám to sedlo jako hrnec na prdel. Cestou jsme se ještě stavili na nejhorší přednášku, na jaké jsme kdy byli, pizzu a punčík! A pak už se šlo sbírat kondomy a "zjišťovat, jaká jsi uvnitř" nebo kdo "nás chce naplnit". Hrozně mě pobavil fakt, kolik známých jsem tam potkala - kondom zadarmo přivede do klubu každého. V průběhu večera jsem usoudila, že se vzdám svého manžela za barem, protože si radši vezmu toho druhého pána za barem. Což mi následující den zakázala mamka hned po tom, co jsem jí oznámila, že můj budoucí mánžel je uplně celý potetovaný. Takže asi nakonec zůstanu ještě nějakou dobu svobodná. Do postele jsme šupli kolem čtvrté - rychle se vyspat, zítra nás čeká další párty.. Vtipné bylo další den procházet naším bytem a vidět na každém rohu kondom.

Další párty už pro nás byla větší oříšek - pořadatelé jsme totiž byli my. Šli jsme si koupit kanistr vína a pak už jen čekat, až přijde osazenstvo. Nahlášeno bylo sice 20 lidí, ale nikdo nevěřil tomu, že všichni opravdu přijdou. Normálně, oni fakt všichni přišli. A musím pochválit většinu hostů, že si vzali k srdci fakt, že to byl tematicky večírek a aspoň náznakem vypadali jako indiáni (samozřejmě až na nějaké vyjímky). Jako první dovedl nás Mluvící plyšák z bytu svého kamaráda Nikdy-Nic-s-Jakubem, který když vešel, tak všechny holky udělaly "aaaach." Ty jsi krásný, chytrý, vtipný, ale pro mě máš jednu velkou vadu.. Jsi Jakub. Ale na začátku večera jsem se za klukama vecpala a už se mě až do konce nezbavili, chudáci. A čím víc vína v kanistru ubývalo, tím víc se zábava rozjížděla. My jsme se s Nejmilovanější shodly, že bychom s Plyšákem nic mít nemohly, protože je s nama na bytě. - To je fakt, to bychom spolu fakt nic mít nemohli.. Ale občas zašukat bychom si mohli. Jak jsme dopili a padlo 1.30h, přesunuli jsme se do klubu - ještě, že ho nemáme moc daleko. A tak tam už to jelo uplně. Nakonec nás z tama museli před pátou vyhazovat - nebudu vůbec komentovat situaci, že všichni seděli venku před prázdným klubem, jen já jsem chodila uvnitř a hledala Plyšákova "debilního kamaráda".  Mohla jsem aspoň využít situace a zařídit si sňatek s mým budoucím, když už i konečně vím, jak se jmenuje. Nakonec jsme i my, poslední přeživší, zapluli v pět hodin do postele. Hele, vy chcete fotku? Já vás vyfotím na svůj mobil a pak vám to pošlu třeba na FB. - Stejně se ten kluk ráno probudil a říkal si "co to tady mám za cizí lidi v mobilu."
Hele, on si u nás nechal batoh a věci. - Nechtěla bych se ráno po akci probudit a zjistit, že nemám své věci. - Tak to buďte v klidu, já nemám svého kamaráda... Jak se kamarád našel, tak pak jsme pocítili na vlastní kůži slogan "Těžká jsou rána opilcova". Leželi jsme v kuchyni všichni na zemi jako největší trosky a hloubali nad otázkou "být, či nebýt" (a někteří "blít, či neblít"). Ale byla to fakt skvělá párty! Na to, že jsme se toho tak báli, tak jsme hodně dobří hostitelé a musíme zas brzo něco vymyslet. - Nejhorší je, že třeba si to říkáme jen my pořadatelé, jak to bylo skvělé. Ostatní určitě sedí doma a říkají si "to bylo hrozné, už k nim nikdy nejdem". Ožralá jsem byla tak do pěti odpoledne ještě. Ale za to všechno to stálo a snad brzo vymyslíme další večírek, aneb miluji tenhle život.Komentáře

 1. tak to nie aby si nemala spankovy deficit :)


  Pozyvam na 5 rocnu giveaway o kozmetiku Bioderma, stylove hodinky a poukaz na 50€! Tu: http://www.biancaprincipessa.blogspot.sk/2014/11/mega-naj-naj-giveaway.html

  OdpovědětVymazat
 2. Ty si žiješ! Já ti to úplně závidím. :D
  Kamkoliv, kde je něco zadarmo, jdou lidi rádi. :D A celý potetovaný týpek, takovýho si nenech rozmlouvat, takový jsou boží. :D
  A to ráno si umím úplně živě představit. :D

  Ta další párty - tolik lidí se k vám vešlo? Tak to si zase představit neumím, ale jsou šikovní, že dorazili. :D
  Podle toho psaní musíš mít skvělý kamarády. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. My máme tu výhodu, že máme velký byt přes půlku patra, takže si takové party můžem dovolit :P někdy přijeďte :P

   Vymazat
 3. Já chci na Nový Zéland, můj sen!:O Páni to musela být skvělá akce! xD

  OdpovědětVymazat
 4. Nový Zéland zní jak pohádka... takovýmuhle organizování se nedivím, byla bych ještě horší xD Není to koneckonců výlet "za humna" xD Ta akce... zajímavé, opravdu xD Vlastně obě, když to tak čtu, v souvislostech se bohužel ještě moc neorientuju, ale pochopila jsem že mám další osobu jíž můžu závidět zajímavej život :-) a mimochodem, píšeš vážně zajímavým způsobem ;-)
  jen by mě zajímalo jak seš stará, v komentu mi píšeš o škole a z článku mám pocit že musíš bejt minimálně na vejšce, když jednak nebydlíš s rodiči a jednak vedeš takhle večírkový život :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano ano, jsem ve třeťáku na výšce :))
   A jsem ráda, že Ti můj život přijde zajímavý :-D

   Vymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

#Recenze: Franck Provost Paris shampoo

Díky drogerii Rossmann je ta naše malá zemička zase o něco víc světovější. Proto tam tak ráda chodím (teda teď tam chodím hlavně proto, že sbírám bodíky na plyšáka a hrníček s Bezzubkou *haha*). Ale zpět k tématu - před pár měsíci se v Rossmannovi poprvé objevila vlasová kosmetika značky Franck Provost, která byla doposud dostupná pouze ve Franckově rodné domovině, jíž je Francie. Muž, jehož jméno tato značka nosí, už je pán pokročilého věku, konkrétně je mu bude za měsíc 71 let.. No co, u chlapů se takové věci zveřejňovat můžou! Během jeho života mu pod rukami prošlo obrovské množství světových modelek, kterým dokázal udělat s vlasama hotové zázraky. No a díky tomu by to měl být muž všeho znalý. Tudíž jsem doufala, že jeho vlasová kosmetika udělá zázraky také na mé hlavě.
Vybrala jsem si šampón s oranžovým srdíčkem, který je určen pro velmi suché a poškozené vlasy - protože buďme upřímní, v té době to pořád s mým vlasovým porostem nevypadalo úplně dobře. Samozřejmě je u nás dostupných…

#Recenze: lak na vlasy Cien professional

Nutno předem poznamenat, že laky na vlasy příliš nepoužívám. Většinou je mám od toho, aby si "přilepila" odstávající části baby vlásků k hlavě nebo zamezila jejich nenápadnému vytrčení se z účesu. Pro tento účel je dostačující jakýkoli lak na vlasy. Jednou za čas ale udělám náročnější zátěžovou zkoušku - navlním vlasy a požaduji, aby mi navlněné vydržely celý den, aniž bych na ně musela vystříkat celý flakon laku na vlasy. Nechci si z vlasů dělat nepohyblivou paruku - potřebuji, aby se vlasy hýbaly, dýchaly, ale zároveň na nich vydržely hezké andělské lokny.

Cien professional lak na vlasy s keratinem - pro větší objem. Mnou recenzovaný lak na vlasy má vol. 3. Já většinou používám 4 nebo 5, takže tohle pro mě byl docela nízký kalibr - a musím poznamenat, že se asi zase vrátím k vyšším číslům, protože trojka mi vlny rozhodně neudržela ani pár hodin. To jen tak mimo, pro lidi, kteří mají stejné požadavky jako já.

Co ale tento lak opravdu slibuje?Udržení většího objemu. A to rozho…

Když jsou oba pod vobraz

My máme s Bohémem vlastně docela harmonický vztah. Hádáme se jen málokdy. Když mě někdy naštve, tak jsem vždy chvilku protivná, protože v duchu zuřím, ale po nějaké době to v sobě pochroupám a zapomenu na to. A nebo mu řeknu, že mě pěkně štve a on nahodí pohled nešťastného štěněte a je hned vše v pohodě. A když už dojde k hádce, tak se na sebe nikdy nedokážeme mračit moc dlouho. Nutno podotknout, že v 90% případů ty ledy prolomí on, za což ho opravdu zbožňuji! Problém nastává, když se jdeme spolu opíjet. Abyste to chápali, když jsme opilí, tak reagujeme oba dva stejně - přehnaně a dost ostře. A taky nám v tu chvíli všechno vadí. "Vždycky, když jsme s mužem v hospodě, tak se smějeme všem těm opilým hádajícím se párům. Protože se vždy někdo takový najde. A my jsme pořád v pohodě a jen se smějeme.." ..No a my jsme zase vždy ti hádající se, kteří jsou všechno, jen ne v pohodě. Docela dobře ještě zvládáme unést situace, kdy jeden je opilý a ten druhý ne. Ten první zmiňovaný vyrypu…