Přeskočit na hlavní obsah

Why do I stay when I know there’s nothing for me here?


Však ty máš toho kamaráda, ne?
Už ne.

Už ne? Jakto?
I některá kamarádství končí.

A byl to jen kamarád?
Ano, jen kamarád.

A co se stalo, že to skončilo?
Nezvládl se potýkat s mým největším problémem - že nikomu nevěřím.. Nevěřila jsem mu vůbec nic a on to nedokázal skousnout. Možná jsem měla, třeba mi nelhal. Ale já to nezvládla.


To zní, jako by mezi váma bylo přece jen něco víc.
Třeba bylo.. Aspoň jsem v to doufala. Ale nevím, jak to měl on. Bylo to komplikované. 

On někoho měl?
Když jsme spolu byli poprvé na rande .. na schůzce.. prostě poprvé, když jsme spolu někam šli, tak ano, měl. Ale to jsem ještě nevěděla.. Postupem času už neměl.

Kvůli tobě?
Ne, to rozhodně ne. Kvůli tomu, že ho ta holka nechtěla. A když jsme si pak začali víc psat, byla jsem po ruce a časem jsem se dostala na první místo.Teda, tvrdil mi to. On pro mě začal být nejdůležitější a já pro něj. Ale to trvalo jen chvíli, pak se to pokazilo.

A myslíš, že kdyby se to nepokazilo, tak jednou by z toho bylo něco víc?
Tou dobou se ve mně projevila opět ta naivní holčička a já věřila, že ano. A to z jediného důvodu.. Tohle byl první člověk po dvou letech, o kterém jsem věděla, že časem bych ho dokázala naplno milovat .. Ale nedostala jsem k tomu příležitost .. Asi to tak mělo být.. Asi zatím musím pořád žít s tím, že za celý život jsem milovala jen jediného člověka..

Aspoň víš, že se znovu dokážeš zamilovat. Myslela sis, že ne.
To ano. Tohle byla jedna z těch pozitivních věci, která mě těší i teď, když uvnitř trpím. Dokážu se zamilovat .. Ale ne teď.. teď to bolí. Protože lidé, které miluji, rádi jen tak bez vysvětlení odchází.

Komentáře

 1. krasne napísané, akurát zažívam dozvuky vzťahu s človekom, pri ktorom som zase začala veriť, že sa to nepokazí a teraz mi všetci ostatní prídu v porovnaní s nim takí cudzí, uplne sa do toho dokážem vcítiť.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsi absotlutně dokonale popsala můj stav!! Děkuji za komentář :*

   Vymazat
 2. Lidé z našeho života mnohdy bezdůvodně odchází a nechají po sobě jen díru v našem nitru... Díru, která se časem zacelí, ale proces je to delší... Jsem ale ráda, že když se rozhodl odejít, udělal to dřív, než by ti to ublížilo ještě víc...

  OdpovědětVymazat
 3. aaach tak toto znie dost na nič :/ mrzi ma ze to nedopadlo tak ako si dúfala ale trebárs si ešte k sebe nájdete cestu :)

  OdpovědětVymazat
 4. Napsala jsi to krásně... přečetla jsem si to asi už tak padesátkrát a pořád nenacházím, co bych k tomu napsala. :( Mrzí mě, že ti to nevyšlo s člověkem, díky kterému jsi si uvědomila, že se dokážeš znovu zamilovat... že ve chvíli, kdy jsi měla zase naději, že by to mohl být ten Pravý, nevyšlo to. Bolí to, ale ty to zvládneš! A zamiluješ se znovu, až přijde ten správný čas a hlavně ten správný člověk. :) Vím, že se dočkáš a že všechno bude jednou zase fajn! :)

  Jinak na lepek alergická nejsem... :) Jen si kupuji celozrnné těstoviny, které tentokrát neměli, tak jsem si pořídila bezlepkové, nějaké kukuřičné. :)
  Co se týče toho přibývání svalové hmoty, tak tím bych si až tak jistá u sebe nebyla. :D To by mi měly mizet alespoň centimetry, myslím. Ale já se absolutně neměním.

  OdpovědětVymazat
 5. You are so beautiful and you picture looks so charming

  http://www.monclerjacketsalee.com

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

#Recenze: Franck Provost Paris shampoo

Díky drogerii Rossmann je ta naše malá zemička zase o něco víc světovější. Proto tam tak ráda chodím (teda teď tam chodím hlavně proto, že sbírám bodíky na plyšáka a hrníček s Bezzubkou *haha*). Ale zpět k tématu - před pár měsíci se v Rossmannovi poprvé objevila vlasová kosmetika značky Franck Provost, která byla doposud dostupná pouze ve Franckově rodné domovině, jíž je Francie. Muž, jehož jméno tato značka nosí, už je pán pokročilého věku, konkrétně je mu bude za měsíc 71 let.. No co, u chlapů se takové věci zveřejňovat můžou! Během jeho života mu pod rukami prošlo obrovské množství světových modelek, kterým dokázal udělat s vlasama hotové zázraky. No a díky tomu by to měl být muž všeho znalý. Tudíž jsem doufala, že jeho vlasová kosmetika udělá zázraky také na mé hlavě.
Vybrala jsem si šampón s oranžovým srdíčkem, který je určen pro velmi suché a poškozené vlasy - protože buďme upřímní, v té době to pořád s mým vlasovým porostem nevypadalo úplně dobře. Samozřejmě je u nás dostupných…

Když jsou oba pod vobraz

My máme s Bohémem vlastně docela harmonický vztah. Hádáme se jen málokdy. Když mě někdy naštve, tak jsem vždy chvilku protivná, protože v duchu zuřím, ale po nějaké době to v sobě pochroupám a zapomenu na to. A nebo mu řeknu, že mě pěkně štve a on nahodí pohled nešťastného štěněte a je hned vše v pohodě. A když už dojde k hádce, tak se na sebe nikdy nedokážeme mračit moc dlouho. Nutno podotknout, že v 90% případů ty ledy prolomí on, za což ho opravdu zbožňuji! Problém nastává, když se jdeme spolu opíjet. Abyste to chápali, když jsme opilí, tak reagujeme oba dva stejně - přehnaně a dost ostře. A taky nám v tu chvíli všechno vadí. "Vždycky, když jsme s mužem v hospodě, tak se smějeme všem těm opilým hádajícím se párům. Protože se vždy někdo takový najde. A my jsme pořád v pohodě a jen se smějeme.." ..No a my jsme zase vždy ti hádající se, kteří jsou všechno, jen ne v pohodě. Docela dobře ještě zvládáme unést situace, kdy jeden je opilý a ten druhý ne. Ten první zmiňovaný vyrypu…

Deset let jak půlhodina

Pokud ve svém životě poznáte člověka, se kterým si máte hned od začátku toho spoustu co říct a připadáte si, že se znáte spoustu let a že můžete mluvit o jakémkoli tématu, je to docela zázrak. Já jsem osoba, která když pozná někoho nového, spíše poslouchá, než by mluvila. Postupem času se to ale přelévá, jako písek v hodinách, směrem na mou stranu. A když danou osobu znám už nějaký ten pátek, dokážu mluvit a mluvit klidně jen já. Docela často pak slyším větu: "Kde jsou ty doby, kdy jsi moc nemluvila."
Přesně takto jsem to měla i s Bohémem. Často mi říká, že když jsme spolu byli na prvním randíčku, skoro vůbec jsem nemluvila a on si myslel, že se s ním hrozně nudím *haha*. Není to pravda, já to tak prostě mám. Je to má taktika zkoumání člověka. Jak se vyjadřuje, o čem mluví, jak se chová, která témata nadhazuje atd. Ve skutečnosti jsem se s ním nenudila ani trochu. Je to totiž naštěstí člověk, který dokáže z rozmazaného hovínka uplácat kuličku. Dokáže prostě mluvit o všem a po…