Přeskočit na hlavní obsah

Tohle chceš

Já nechápu, proč jsou všechny bývalé tak vymrdané.“
Ať je holka jakákoli super kost a IQ má 200, tak ve chvíli, kdy se stává „tou jeho bývalou“, je z ní škaredá kráva, která je navíc ještě úplně vypatlaná. Aspoň většinou to tak bývá. Já jsem trochu jiný formát (nezapomínejte, že jsem namyšlenko) a snažím se na každou expřítelkyni mého aktuálního přítele dívat nezaujatě. Dokonce se na ní snažím hledat pozitiva, abych byla jako fakt cool girlfriend. Jak jsem se ale před pár dny poučila, jsou situace, které ještě nemám tak uplně zmáklé. Tudíž jsem jen napůl cool girlfriend.


Moje bývalá je to nejmenší zrnko prachu, kterým se vůbec nemusíš trápit. Ona tě bude celý večer ignorovat a po mně házet hnusné pohledy.“
Po ani ne měsíci vztahu přišla tvrdá zkouška – ocitla jsem se v jedné místnosti s bývalkou mého Milého. Když jsem věděla, co mě čeká, raději jsem se večer před tím totálně zprášila. Takže mi bylo špatně nejen ze slavné Rebelky, ale i z požití alkoholu – no, byla jsem vyloženě ve formě a připravena na takovou zásadní životní událost. Dokud mě tohle nejmenší zrnko prachu ignorovalo, byla jsem spokojená a náležitě jej ignorovala taky.

Můžeš mi kurva říct, co tam řešíte?“
„Kurva nevím, já tam ani nechci být!“
Zádrhel v tomhle dokonalém scénáři, který jsme měli s Milým nachystaný, přišel ve chvíli, kdy se se mnou rozhodla Rebelka seznámit. Co seznámit – udělat ze mě kamarádku! A odtáhla mě daleko od záchrany mého muže, přímo k baru. Aspoň tu cílovou lokalitu vybrala správně a já to do sebe mohla klopit, jinak bych asi musela brečet a smát se dohromady. Rebelka ze sebe totiž zřejmě chtěla udělat cool ex-girlfrinend a vykládala cool girlfriendce, jak je hrozně krásná, úžasná, má boží vlasy a oblečení a jak je strašně ráda, že Milý má někoho, jako já.. protože jsem hrozně krásná, úžasná, mám boží vlasy a oblečení. No, cool by to bylo možná, kdyby mi to řekla jednou (ne nebylo, pořád by to bylo tak hrozně divné) a ne 100x za minutu.Přemýšlela jsem, jestli hulili ten večer všichni kolem mě, nebo jsem zhulená já!
Viděli jste film Karlík a továrna na čokoládu? Jestli ne, hned po přečtení tohoto článku si jej stáhněte! Když už ne kvůli ději, tak kvůli Johnymu! A když budete v tom koukání, zaměřte se na scénu, kdy dvě mladé soupeřky spolu kráčí chodbou továrny a říkají „Budeme kamarádky?“-„Nejlepší.“ S tím nejsladším a nejfalešnějším úsměvem. Tak přesně takhle jsme vypadaly my dvě!! Okamžitě se mi tohle vybavilo, když na mě skrz všechny sladké řečičky Rebelka vyvalila „Já chci, abychom byly kamarádky.“ Holka, jestli chceš mít nějakou kamarádku, zajdi k psycholožce (a po tomhle večeru asi půjdu s tebou).
Ironie byla, že ze mě si udělala kamarádku, ale Milého na konci večera vytočila do běla a krásně nám rozesrala večer. Možná nebude tak uplně blbá a měla to v plánu od začátku. Takže ve chvíli, co my jsme s Rozkošňákem hráli hry na mobilu, abychom se tam z toho totálně nezcvokli, kolem lítaly židle, jedovatá slova, slzy a nakonec i celá Rebelka. Plácala jsem se po rameni, že v našem vztahu to nejsem první já, kdo dokázal Milého vytočit. A upřímně, když jsem ho viděla, asi ani nikdy nechci.
A tak jsem zas jednou byla mega giga cool. I když giga asi ne, protože občas mi to ujede a když si na ten večer/ráno vzpomenu, souhlasím s mým Milým v tvrzení, že je to prostě zkurvená piča. Ale o kamarádkách by se takto mluvit nemělo..

Komentáře

  1. :D :D :D tak túto situáciu si viem živo predstaviť .. ja sa tiež vždy snažím byť super priateľka a neosudzovať bývalé aj keď ich potajme neznašam väčšinou :D ale už sa mi stalo aj to že boli celkom fajn, ale tak na kamarátky som to so žiadnou nedotiahla si super že si to tak rýchlo stihla :D

    OdpovědětVymazat
  2. :D Neneee, úplně vás dvě vidím :D A výraz tvého Milého si taky umím živě představit. :D
    Taky se na všech snažím spíš to dobrý, ale co si budeme nalhávat, u těch bývalých je to celkem těžký. :D

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

#Recenze: Franck Provost Paris shampoo

Díky drogerii Rossmann je ta naše malá zemička zase o něco víc světovější. Proto tam tak ráda chodím (teda teď tam chodím hlavně proto, že sbírám bodíky na plyšáka a hrníček s Bezzubkou *haha*). Ale zpět k tématu - před pár měsíci se v Rossmannovi poprvé objevila vlasová kosmetika značky Franck Provost, která byla doposud dostupná pouze ve Franckově rodné domovině, jíž je Francie. Muž, jehož jméno tato značka nosí, už je pán pokročilého věku, konkrétně je mu bude za měsíc 71 let.. No co, u chlapů se takové věci zveřejňovat můžou! Během jeho života mu pod rukami prošlo obrovské množství světových modelek, kterým dokázal udělat s vlasama hotové zázraky. No a díky tomu by to měl být muž všeho znalý. Tudíž jsem doufala, že jeho vlasová kosmetika udělá zázraky také na mé hlavě.
Vybrala jsem si šampón s oranžovým srdíčkem, který je určen pro velmi suché a poškozené vlasy - protože buďme upřímní, v té době to pořád s mým vlasovým porostem nevypadalo úplně dobře. Samozřejmě je u nás dostupných…

Když jsou oba pod vobraz

My máme s Bohémem vlastně docela harmonický vztah. Hádáme se jen málokdy. Když mě někdy naštve, tak jsem vždy chvilku protivná, protože v duchu zuřím, ale po nějaké době to v sobě pochroupám a zapomenu na to. A nebo mu řeknu, že mě pěkně štve a on nahodí pohled nešťastného štěněte a je hned vše v pohodě. A když už dojde k hádce, tak se na sebe nikdy nedokážeme mračit moc dlouho. Nutno podotknout, že v 90% případů ty ledy prolomí on, za což ho opravdu zbožňuji! Problém nastává, když se jdeme spolu opíjet. Abyste to chápali, když jsme opilí, tak reagujeme oba dva stejně - přehnaně a dost ostře. A taky nám v tu chvíli všechno vadí. "Vždycky, když jsme s mužem v hospodě, tak se smějeme všem těm opilým hádajícím se párům. Protože se vždy někdo takový najde. A my jsme pořád v pohodě a jen se smějeme.." ..No a my jsme zase vždy ti hádající se, kteří jsou všechno, jen ne v pohodě. Docela dobře ještě zvládáme unést situace, kdy jeden je opilý a ten druhý ne. Ten první zmiňovaný vyrypu…

#Recenze: lak na vlasy Cien professional

Nutno předem poznamenat, že laky na vlasy příliš nepoužívám. Většinou je mám od toho, aby si "přilepila" odstávající části baby vlásků k hlavě nebo zamezila jejich nenápadnému vytrčení se z účesu. Pro tento účel je dostačující jakýkoli lak na vlasy. Jednou za čas ale udělám náročnější zátěžovou zkoušku - navlním vlasy a požaduji, aby mi navlněné vydržely celý den, aniž bych na ně musela vystříkat celý flakon laku na vlasy. Nechci si z vlasů dělat nepohyblivou paruku - potřebuji, aby se vlasy hýbaly, dýchaly, ale zároveň na nich vydržely hezké andělské lokny.

Cien professional lak na vlasy s keratinem - pro větší objem. Mnou recenzovaný lak na vlasy má vol. 3. Já většinou používám 4 nebo 5, takže tohle pro mě byl docela nízký kalibr - a musím poznamenat, že se asi zase vrátím k vyšším číslům, protože trojka mi vlny rozhodně neudržela ani pár hodin. To jen tak mimo, pro lidi, kteří mají stejné požadavky jako já.

Co ale tento lak opravdu slibuje?Udržení většího objemu. A to rozho…