Přeskočit na hlavní obsah

#Recenze: Miss sporty Fabulous LASH Xtra Black - řasenka

Na narozeniny jsem od babičky dostala balíček Miss sporty, ve kterém byla řasenka a lak na nehty. Na první pohled mě řasenka nijak nezaujala - docela typické balení pro Miss sporty řasenky, docela tenký kartáček - no nešla jsem do jejího zkoušení s velkým nadšením, ale každá řasenka se hodí, že jo.


První dvě testovačky dopadly fakt katastrofálně, přišlo mi, že mi to s řasami vůbec nic neudělalo, dokonce mi je snad ani nezvýraznilo. Předem říkám, že mám od přírody docela dlouhé řasy, takže je nepotřebuji nijak zvlášť prodlužovat, spíše zahustit. No ale u MS řasenky mi přišlo, že mi je snad ještě zkrátila :D


Ale jak už jsem psala, MS Fabulous lash má velmi příjemně úzký kartáček, takže jsem si řekla, že ji využiji minimálně na spodní řasy. V tomhle úsudku jsem nešlápla vedle, protože kdykoli jsem měla čas si s líčením vyhrát a prostřídat více řasenek, pro spodní řasy jsem volila MS. Protože nejen, že kartáček je úzký, ale také je tvarovaný do špičky, takže se s ním dostanete i k nejmenším řasám, aniž byste si udělali na oku monokl.

Po nějaké době jsem si řekla "dám jí ještě šanci". A zkusila ji dát jak na spodní, tak na horní řasy. A světe div se, úplně jiná řasenka, úplně jiný výsledek. Nechápu, co byly před tím za špatné vlny, ale teď mi řasenka řasy nádherně prodloužila.


Pravdou je, že neudělá ten vějířovitý efekt, kdy má člověk krásně zakroucené řasy, ale na druhou stranu jsou opravdu skvěle prodloužené a zvýrazněné. Co se barvy týče, je to klasicky černá řasenka - nepatří mezi ty černo-černé, ale v tom já jsem nikdy nehledala problémy. Také je moc dobrá v tom, že se neobtiskává pod oči, s čímž já mám díky délce docela problémy. A výdrž je průměrná, když si ji dám do práce, vím, že mi na očích vydrží celý den. Večer sice není tak výrazná, jako ráno, ale řasy jsou furt nařasenkované ;)


Také příliš neslepuje. Já si dávám vždy minimálně dvě vrstvy, ta první je trochu slepená, ale druhá vrstva řasy pěkně rozčeše a jsou hezky oddělené - tedy, jak můžete vidět na fotkách, samozřejmě to není řasa vedle řasy, ale to já po řasenkách ani nepožadují, líbí se mi tady ten panenkovský efekt. Ale i tak mi přijde, že jsou řasy dostatečně oddělené i pro "normálnější" konzumenty řasenek ;) Bohužel, co se týče zahuštění, tak to se neprojevilo, hustotu řas jsem měla před i po stále stejnou.


Pouze obal mi přijde dost nudný. Ale takový docela typický pro Miss sporty, tahle značka to s designovou výrazností nikdy moc nepřeháněla. A já jsem ten typ člověka, kterému záleží spíše na obsahu, než obalu. Tudíž to pro mě není žádná hrozná katastrofa. Její množství je 8ml.


Summa summáru.. Řasenka Miss sporty Fabulous lash Xtra black je takový klasický řasenkový průměr. Očividně řasenkuje tak kvalitně, jak se zrovna ten den vyspí :D Myslím si, že neurazí, ani nenadchne.. a kdybych ji měla doporučit? Tak spíše NE, jsou mnohem lepší řasenky.


Komentáře

 1. A já zrovna přesně tuhle řasenku kupuji stále dokola a vyhovuje mi. :D Ale možná by stála za zkoušku i nějaká jiná, když mi doporučíš nějakou lepší, budu jedině ráda. :)
  Často se mi stávalo, že mi jiné řasenky oči tolik nezvýraznily, řasy se hoodně lepily nebo se řasenka obtiskávala a u této se mi to nestává, což beru jako největší plus. :D
  Také právě dávám minimálně dvě vrstvy (spíše mnohem víc :D), protože se mi také líbí výrazné řasy. A že je nemám úplně jednotlivě oddělené ani mě netrápí.

  OdpovědětVymazat
 2. Špirály od Miss sporty boli niekedy jediné, ktoré som používala. Hlavne tú žltú. :)

  OdpovědětVymazat
 3. máš nádherné dlhé riasy! :O.
  inak tieto riasenky v obľube naozaj nemám :D.

  KEJMY ♥.

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

#Recenze: Franck Provost Paris shampoo

Díky drogerii Rossmann je ta naše malá zemička zase o něco víc světovější. Proto tam tak ráda chodím (teda teď tam chodím hlavně proto, že sbírám bodíky na plyšáka a hrníček s Bezzubkou *haha*). Ale zpět k tématu - před pár měsíci se v Rossmannovi poprvé objevila vlasová kosmetika značky Franck Provost, která byla doposud dostupná pouze ve Franckově rodné domovině, jíž je Francie. Muž, jehož jméno tato značka nosí, už je pán pokročilého věku, konkrétně je mu bude za měsíc 71 let.. No co, u chlapů se takové věci zveřejňovat můžou! Během jeho života mu pod rukami prošlo obrovské množství světových modelek, kterým dokázal udělat s vlasama hotové zázraky. No a díky tomu by to měl být muž všeho znalý. Tudíž jsem doufala, že jeho vlasová kosmetika udělá zázraky také na mé hlavě.
Vybrala jsem si šampón s oranžovým srdíčkem, který je určen pro velmi suché a poškozené vlasy - protože buďme upřímní, v té době to pořád s mým vlasovým porostem nevypadalo úplně dobře. Samozřejmě je u nás dostupných…

Když jsou oba pod vobraz

My máme s Bohémem vlastně docela harmonický vztah. Hádáme se jen málokdy. Když mě někdy naštve, tak jsem vždy chvilku protivná, protože v duchu zuřím, ale po nějaké době to v sobě pochroupám a zapomenu na to. A nebo mu řeknu, že mě pěkně štve a on nahodí pohled nešťastného štěněte a je hned vše v pohodě. A když už dojde k hádce, tak se na sebe nikdy nedokážeme mračit moc dlouho. Nutno podotknout, že v 90% případů ty ledy prolomí on, za což ho opravdu zbožňuji! Problém nastává, když se jdeme spolu opíjet. Abyste to chápali, když jsme opilí, tak reagujeme oba dva stejně - přehnaně a dost ostře. A taky nám v tu chvíli všechno vadí. "Vždycky, když jsme s mužem v hospodě, tak se smějeme všem těm opilým hádajícím se párům. Protože se vždy někdo takový najde. A my jsme pořád v pohodě a jen se smějeme.." ..No a my jsme zase vždy ti hádající se, kteří jsou všechno, jen ne v pohodě. Docela dobře ještě zvládáme unést situace, kdy jeden je opilý a ten druhý ne. Ten první zmiňovaný vyrypu…

#Recenze: lak na vlasy Cien professional

Nutno předem poznamenat, že laky na vlasy příliš nepoužívám. Většinou je mám od toho, aby si "přilepila" odstávající části baby vlásků k hlavě nebo zamezila jejich nenápadnému vytrčení se z účesu. Pro tento účel je dostačující jakýkoli lak na vlasy. Jednou za čas ale udělám náročnější zátěžovou zkoušku - navlním vlasy a požaduji, aby mi navlněné vydržely celý den, aniž bych na ně musela vystříkat celý flakon laku na vlasy. Nechci si z vlasů dělat nepohyblivou paruku - potřebuji, aby se vlasy hýbaly, dýchaly, ale zároveň na nich vydržely hezké andělské lokny.

Cien professional lak na vlasy s keratinem - pro větší objem. Mnou recenzovaný lak na vlasy má vol. 3. Já většinou používám 4 nebo 5, takže tohle pro mě byl docela nízký kalibr - a musím poznamenat, že se asi zase vrátím k vyšším číslům, protože trojka mi vlny rozhodně neudržela ani pár hodin. To jen tak mimo, pro lidi, kteří mají stejné požadavky jako já.

Co ale tento lak opravdu slibuje?Udržení většího objemu. A to rozho…