Přeskočit na hlavní obsah

#Recenze: Miss sporty Fabulous LASH Xtra Black - řasenka

Na narozeniny jsem od babičky dostala balíček Miss sporty, ve kterém byla řasenka a lak na nehty. Na první pohled mě řasenka nijak nezaujala - docela typické balení pro Miss sporty řasenky, docela tenký kartáček - no nešla jsem do jejího zkoušení s velkým nadšením, ale každá řasenka se hodí, že jo.


První dvě testovačky dopadly fakt katastrofálně, přišlo mi, že mi to s řasami vůbec nic neudělalo, dokonce mi je snad ani nezvýraznilo. Předem říkám, že mám od přírody docela dlouhé řasy, takže je nepotřebuji nijak zvlášť prodlužovat, spíše zahustit. No ale u MS řasenky mi přišlo, že mi je snad ještě zkrátila :D


Ale jak už jsem psala, MS Fabulous lash má velmi příjemně úzký kartáček, takže jsem si řekla, že ji využiji minimálně na spodní řasy. V tomhle úsudku jsem nešlápla vedle, protože kdykoli jsem měla čas si s líčením vyhrát a prostřídat více řasenek, pro spodní řasy jsem volila MS. Protože nejen, že kartáček je úzký, ale také je tvarovaný do špičky, takže se s ním dostanete i k nejmenším řasám, aniž byste si udělali na oku monokl.

Po nějaké době jsem si řekla "dám jí ještě šanci". A zkusila ji dát jak na spodní, tak na horní řasy. A světe div se, úplně jiná řasenka, úplně jiný výsledek. Nechápu, co byly před tím za špatné vlny, ale teď mi řasenka řasy nádherně prodloužila.


Pravdou je, že neudělá ten vějířovitý efekt, kdy má člověk krásně zakroucené řasy, ale na druhou stranu jsou opravdu skvěle prodloužené a zvýrazněné. Co se barvy týče, je to klasicky černá řasenka - nepatří mezi ty černo-černé, ale v tom já jsem nikdy nehledala problémy. Také je moc dobrá v tom, že se neobtiskává pod oči, s čímž já mám díky délce docela problémy. A výdrž je průměrná, když si ji dám do práce, vím, že mi na očích vydrží celý den. Večer sice není tak výrazná, jako ráno, ale řasy jsou furt nařasenkované ;)


Také příliš neslepuje. Já si dávám vždy minimálně dvě vrstvy, ta první je trochu slepená, ale druhá vrstva řasy pěkně rozčeše a jsou hezky oddělené - tedy, jak můžete vidět na fotkách, samozřejmě to není řasa vedle řasy, ale to já po řasenkách ani nepožadují, líbí se mi tady ten panenkovský efekt. Ale i tak mi přijde, že jsou řasy dostatečně oddělené i pro "normálnější" konzumenty řasenek ;) Bohužel, co se týče zahuštění, tak to se neprojevilo, hustotu řas jsem měla před i po stále stejnou.


Pouze obal mi přijde dost nudný. Ale takový docela typický pro Miss sporty, tahle značka to s designovou výrazností nikdy moc nepřeháněla. A já jsem ten typ člověka, kterému záleží spíše na obsahu, než obalu. Tudíž to pro mě není žádná hrozná katastrofa. Její množství je 8ml.


Summa summáru.. Řasenka Miss sporty Fabulous lash Xtra black je takový klasický řasenkový průměr. Očividně řasenkuje tak kvalitně, jak se zrovna ten den vyspí :D Myslím si, že neurazí, ani nenadchne.. a kdybych ji měla doporučit? Tak spíše NE, jsou mnohem lepší řasenky.


Komentáře

 1. A já zrovna přesně tuhle řasenku kupuji stále dokola a vyhovuje mi. :D Ale možná by stála za zkoušku i nějaká jiná, když mi doporučíš nějakou lepší, budu jedině ráda. :)
  Často se mi stávalo, že mi jiné řasenky oči tolik nezvýraznily, řasy se hoodně lepily nebo se řasenka obtiskávala a u této se mi to nestává, což beru jako největší plus. :D
  Také právě dávám minimálně dvě vrstvy (spíše mnohem víc :D), protože se mi také líbí výrazné řasy. A že je nemám úplně jednotlivě oddělené ani mě netrápí.

  OdpovědětVymazat
 2. Špirály od Miss sporty boli niekedy jediné, ktoré som používala. Hlavne tú žltú. :)

  OdpovědětVymazat
 3. máš nádherné dlhé riasy! :O.
  inak tieto riasenky v obľube naozaj nemám :D.

  KEJMY ♥.

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Kosti jsou věčné - Kathy Reichs

Shrnutí děje V domě Annaliese Rubensové jsou objeveny pozůstatky tří mrtvých nemluvňat - jedno je "čerstvé", z dalších dvou jsou už jen maličké mumie. A tak policie, společně se soudní antropoložkou Temperance Brennanovou, začnou pátrat po matce, která je schopna tak ohavného činu. Pátrání je zavede do prostředí prostituce, kde se v posledních letech Annaliese pohybovala, dokud se nerozhodla utéct zpět do svého domova, do severozápadní tundry Yellowknife - a tam se za ní vydává i Tempe se dvěma detektivy. Zde se objeví čtvrtá mumie novorozeněte. Co za matku dokáže toto udělat svému dítěti? Matka, která je psychicky postižená. Matka, které nakukali, že je nemocná a každé její dítě se narodí mrtvé. Matka, kterou někdo přímo před očima Tempe zastřelí dvěma ranami do hlavy. Vyšetřování matky-vražedkyně tím končí. A začíná vyšetřování matky-oběti. Vše je složitější, než se zdá a obětí v Yellowknife je čím dál více - a všichni jsou z jedné rodiny, příbuzní Annalieze. A všechny st…

Deset let jak půlhodina

Pokud ve svém životě poznáte člověka, se kterým si máte hned od začátku toho spoustu co říct a připadáte si, že se znáte spoustu let a že můžete mluvit o jakémkoli tématu, je to docela zázrak. Já jsem osoba, která když pozná někoho nového, spíše poslouchá, než by mluvila. Postupem času se to ale přelévá, jako písek v hodinách, směrem na mou stranu. A když danou osobu znám už nějaký ten pátek, dokážu mluvit a mluvit klidně jen já. Docela často pak slyším větu: "Kde jsou ty doby, kdy jsi moc nemluvila."
Přesně takto jsem to měla i s Bohémem. Často mi říká, že když jsme spolu byli na prvním randíčku, skoro vůbec jsem nemluvila a on si myslel, že se s ním hrozně nudím *haha*. Není to pravda, já to tak prostě mám. Je to má taktika zkoumání člověka. Jak se vyjadřuje, o čem mluví, jak se chová, která témata nadhazuje atd. Ve skutečnosti jsem se s ním nenudila ani trochu. Je to totiž naštěstí člověk, který dokáže z rozmazaného hovínka uplácat kuličku. Dokáže prostě mluvit o všem a po…

V žáru zatmění měsíce

A je ze mě slaměná vdova. Celý tento týden jsem bez muže. Bez něj a téměř bez jakéhokoli kontaktu s ním. Přesto vím, že není zas tak daleko, že není pryč zas tak dlouho a že za chvíli se vrátí zpět. Můžu tak zjistit, jaké to bude, až za pár měsíců odjede pryč na pěkně dlouho. Za hranice, do jiného státu, jiné kultury, jiného světa. Na dlouhé měsíce, ve kterých se může stát cokoli. Kdy se jen tak lehce nevrátí. Blízko mě, věčně daleký. Věříte, že velká láska překonává i takové vzdálenosti a takovou dobu? Člověk se každým dnem mění, posouvá, vytváří nové názory a pohledy na svět. Jeden den jsem taková, další den můžu být úplně jiná. Záleží na situacích, které se nám postaví do cesty. Záleží na lidech, které poznáme. Na možnostech, které se objeví a my o nich budeme muset uvažovat a přemýšlet. Můj svět se stále mění, mění se lidé v něm a hlavně ti lidé, kteří jsou mi blízko. Tolik lidí, kterých jsem měla hluboko v srdci, už odešlo a já je ze srdce vyjmula. Už nepatří mezi ty, kteří se mno…