středa 5. dubna 2017

#Recenze: Amia active - oční odličovač

Moje Nejmilovanější mi pořád říká, že mám tolik kosmetiky, že bych si měla založit you tube kanál. Na to ovšem nemám koule, neumím mluvit do foťáku - no a vlastně nemám ani pořádný foťák, do kterého bych mluvila :D
Nakonec jsem nad tím ale popřemýšlela a řekla si, že mám přece ještě blog, kde můžu naházet pár recenzí, pokud je bude někdo číst. Mě osobně to totiž číst nebaví, raději se vždy podívám na video :D Tak bych se vás ráda zeptala, jestli je tady někdo, kdo to čte a mělo by cenu recenze dělat? :)


OČNÍ ODLIČOVAČ PRO SUCHOU PLEŤ (oil : aqua) s vitamínem E
2 fázový olejovo-vodný odličovač s extraktem chrpy a vitaminem E. Odstraňuje i voděodolnou řasenku. Zvláčňuje, regeneruje a nedráždí.


Kupovala jsem jej myslím tehdy v Rossmanovi, protože mi došly všechny mé osvědčené odličovače, tak jsem sáhla po tomto, protože byl ve slevě. Stojí něco přes 50 kč, takže cena moc dobrá. Ovšem to jsme s těmi pozitivy u konce. Spotřebovala jsem jej do půlky a v průběhu používání mi tak podráždil oční okolí, že jsem měla kolem očí zarudlou kůži, která mě neskutečně pálila. Hned, co jsem jej přestala používat, tak to přestalo.
Co se týče odličování - ano, vždy mi vše odlíčil v průměrném čase a průměrně dobře, s tím jsem neměla problém. V tomto ohledu bych jej zařadila celkově do průměru - mohlo to být lepší a mohlo to být horší.
Kvůli olejové složce jsem si musela jít vždy po odličování oči ještě umýt vodou, abych neměla mastnotu v očích, protože pak člověk prd vidí :D což mě hrozně nebaví a proto raději používám odličovací mléka a krémy, než dvoufázové odličovače.
Co ale musím ještě ocenit, tak obě fáze se po protřepání opravdu vždy krásně spojí. U jiných odličovačů se stávalo, že po nějaké době používání zůstalo v lahvičce vždy o něco více jedné ze složek, tady to ubývá vše pěkně úměrně, nic nepřebývá ani nechybí.
Voděodolnou řasenku nepoužívám, takže v tomto ohledu nevím, jak je daný produkt funkční.SHRNUTO A PODTRŽENO
Odličovač je úměrný své ceně, je to obyčejný průměr, který neurazí ani nenadchne.
Já už si jej ovšem nikdy víc nekoupím a to právě kvůli výše zmíněnému silnému dráždění očí.


4 komentáře:

 1. Niekedy som ho tiez mala a podobne ako tebe mi nesadol, mam dost citlive oci a toto na ne teda nie je najlepsie
  LIFE IN PICTURES BY LU

  OdpovědětVymazat
 2. Je to už pár roků, ale tenhle jsem měla! :) vyhovoval mi:) jsou teda i lepší, ale je dobrej. :) Takový průměr jak píšeš.

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
 3. Mě osobně zase baví recenze číst a na videa vůbec nekoukám. :D Já bych recenze určitě četla. :)
  Tenhle výrobek jsem kdysi také měla a měla jsem stejný problém. Také mě pálily oči. Sice jsem ho vypotřebovala celý, ale už jsem si ho nikdy znovu nekoupila.
  Teď už nějakou dobu používám na odličování mléko Balea a s tím jsem spokojená. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Nechápu, proč ty odličovače dělají stále tak dráždivé pro oči, když právě tam se člověk potřebuje často odlíčit.

  Piosek

  OdpovědětVymazat