pátek 17. dubna 2015

Fashion Lady An

Ano, dámy a pánové, přicházím s novou rubrikou - potlesk!
Vzhledem k tomu, že můj seznam sledovaných blogů se stále rozrůstá, rozhodla jsem se, že vás s nimi budu postupně seznamovat.
Pro premiéru jsem si vybrala bloggerku, která je mi určitým způsobem blízká (ostatně, tak jako všechny ostatní) - s Anettkou mám společné hned dvě místa bydliště. Studuje a bydlí na dvou různých místech - na stejných, jako já. Tahle hnědovláska s vosím pasem a nekonečně dlouhými nohami, je ve třetím ročníku práv na Univerzitě Palackého v Olomouci. Dokonce ji i občas potkávám v různých koutech tohoto města.
Její styl oblékání je mi hodně blízký, hlavně proto, že se obléká velice různorodě. Jeden den má na sobě elegantní šatky s podpatky, další den tenisky a kšiltovku s otrhanými riflemi - vše vysoce originální.
Jediná věc, která mě udivuje a trochu se mi nelíbí, jsou její miniminimini sukýnky - přece jen, právnička by se možná měla oblékat trochu střídměji. Nadruhou stranu, nohy má krásné a je ještě mladá - kostýmků si později užije dost.
Stěžejními články jejího blogu jsou samozřejmě outfity, ale také kosmetika a různé recenze (často i na spodní prádlo aj.)
Dost mluvení, ZDE JE JEJÍ BLOG a nyní už se jen kochejte.


5 komentářů:

 1. Styl má skvělý, na její blog určitě kouknu :))

  Zrzavá katastrofa

  OdpovědětVymazat
 2. super rubrika.! Mně už docházely nápady na koho koukat :))

  OdpovědětVymazat
 3. nápad na rubriku sa mi páči, takisto som rada že si sa opäť ozvala :) slečna je veľmi pekná a taktiež jej outfity sa mi páčia... fashion blogy ma síce nejako nelákajú ale určite naňho aspoň pozriem možno nájdem nejaký vysnený kúsok :)

  OdpovědětVymazat
 4. Chválím nápad na rubriku :)
  Jojo, Anet - to je klasika:)
  Její styl je opravdu jedinečný a postavu by ji mohl kdekdo závidět:)
  ...///Instantní krása//...

  OdpovědětVymazat