středa 16. prosince 2015

Strach lže a ty mu věříšVrháš dokonalý stín na papír,
který slábne se slunečním světlem.
Můj život je teď zcela zaplněn sluncem. Přesně, jak by to mělo u zamilovaného člověka být… U mě ale nikdy nebylo nic tak, jak by mělo být. Protože tam, kde je moc slunce, se také může objevit velké množství stínů. Zvlášť, když chodíte s člověkem, který se Stínem sám o sobě.

Láska může zanechat skvrnu.
Jsem člověk, co si nikdy neumí užívat štěstí dlouhodobě. Nevěřím tomu, že by vše mohlo být dokonalé déle, jak pár dní. Začínám hledat chyby. Začínám vytvářet problémy. Mizí má bezstarostná povaha. Proto jsem byla tak klidná ve vztazích, ve kterých jsem nebyla zamilovaná. Nebyla jsem naplno šťastná, ale také ne naplno nešťastná. Když někomu dáte srdce, máte až příliš velký strach, že vám ho poraní.

Kradeš moji jedinou naději a donutil jsi mě další noc nespat.
Člověk by čekal, že když jsem se dokázala vzpamatovat z rozchodu po 6letém vztahu, zvládnu už všechny bolesti. Že ztratit někoho, koho znám půl roku a jsme spolu pár týdnů, musí být proti tomu úplná brnkačka. Jenže mně nad tím stačí jen přemýšlet a absolutně mě to paralyzuje (možná si hodně z vás klade otázku „Proč nad něčím takovým sakra přemýšlí?!“ .. protože jsem magor, no!). Vím, jak hrozně mi bylo, když jsme se rozloučili na pár měsíců, aniž bychom před tím spolu chodili. Jaké by to asi bylo teď, kdyby mě někdo vyrval z ráje a hodil do pekla?


Budeš v bezpečí, to přísahám,
Když mně budeš milovat také.
V tuhle chvíli jsem si uvědomila, že je načase opravdu přiznat jednu věc. Už Stínovi nikdy nemůžu říkat, že nemá srdce. Protože teď jsem si 100% jistá, že má to moje. Snad ho nezabije, jako to své.

3 komentáře:

 1. Zabije, co by ne. Statistika stojí proti vám. :)

  OdpovědětVymazat
 2. tým druhým odstavcom si mi akoby čítala z duše .. tiež som presne taká istá-nedokážem si dlhodobo užívať štastie a vždy začnem hľadať chyby a báť sa čo pokladám za svoju najhoršiu vlastnosť lebo práve ňou si kazím všetky vzťahy.. snáď to ale u teba tak nebude a zvládnete to spolu :)

  OdpovědětVymazat
 3. Taky hledám ve všem chyby a čekám, kdy se to všechno zhroutí.
  "Proto jsem byla tak klidná ve vztazích, ve kterých jsem nebyla zamilovaná." Jako by mi to mluvilo z duše, měla jsem dobu, kdy jsem k lidem kolem přestala cokoli cítit. A pak se tady objevil jeden jediný člověk a nějak to rozbil a bojím se, že nakonec rozbije i mě.

  OdpovědětVymazat