Přeskočit na hlavní obsah

Strach lže a ty mu věříšVrháš dokonalý stín na papír,
který slábne se slunečním světlem.
Můj život je teď zcela zaplněn sluncem. Přesně, jak by to mělo u zamilovaného člověka být… U mě ale nikdy nebylo nic tak, jak by mělo být. Protože tam, kde je moc slunce, se také může objevit velké množství stínů. Zvlášť, když chodíte s člověkem, který se Stínem sám o sobě.

Láska může zanechat skvrnu.
Jsem člověk, co si nikdy neumí užívat štěstí dlouhodobě. Nevěřím tomu, že by vše mohlo být dokonalé déle, jak pár dní. Začínám hledat chyby. Začínám vytvářet problémy. Mizí má bezstarostná povaha. Proto jsem byla tak klidná ve vztazích, ve kterých jsem nebyla zamilovaná. Nebyla jsem naplno šťastná, ale také ne naplno nešťastná. Když někomu dáte srdce, máte až příliš velký strach, že vám ho poraní.

Kradeš moji jedinou naději a donutil jsi mě další noc nespat.
Člověk by čekal, že když jsem se dokázala vzpamatovat z rozchodu po 6letém vztahu, zvládnu už všechny bolesti. Že ztratit někoho, koho znám půl roku a jsme spolu pár týdnů, musí být proti tomu úplná brnkačka. Jenže mně nad tím stačí jen přemýšlet a absolutně mě to paralyzuje (možná si hodně z vás klade otázku „Proč nad něčím takovým sakra přemýšlí?!“ .. protože jsem magor, no!). Vím, jak hrozně mi bylo, když jsme se rozloučili na pár měsíců, aniž bychom před tím spolu chodili. Jaké by to asi bylo teď, kdyby mě někdo vyrval z ráje a hodil do pekla?


Budeš v bezpečí, to přísahám,
Když mně budeš milovat také.
V tuhle chvíli jsem si uvědomila, že je načase opravdu přiznat jednu věc. Už Stínovi nikdy nemůžu říkat, že nemá srdce. Protože teď jsem si 100% jistá, že má to moje. Snad ho nezabije, jako to své.

Komentáře

 1. Zabije, co by ne. Statistika stojí proti vám. :)

  OdpovědětVymazat
 2. tým druhým odstavcom si mi akoby čítala z duše .. tiež som presne taká istá-nedokážem si dlhodobo užívať štastie a vždy začnem hľadať chyby a báť sa čo pokladám za svoju najhoršiu vlastnosť lebo práve ňou si kazím všetky vzťahy.. snáď to ale u teba tak nebude a zvládnete to spolu :)

  OdpovědětVymazat
 3. Taky hledám ve všem chyby a čekám, kdy se to všechno zhroutí.
  "Proto jsem byla tak klidná ve vztazích, ve kterých jsem nebyla zamilovaná." Jako by mi to mluvilo z duše, měla jsem dobu, kdy jsem k lidem kolem přestala cokoli cítit. A pak se tady objevil jeden jediný člověk a nějak to rozbil a bojím se, že nakonec rozbije i mě.

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

#Recenze: Franck Provost Paris shampoo

Díky drogerii Rossmann je ta naše malá zemička zase o něco víc světovější. Proto tam tak ráda chodím (teda teď tam chodím hlavně proto, že sbírám bodíky na plyšáka a hrníček s Bezzubkou *haha*). Ale zpět k tématu - před pár měsíci se v Rossmannovi poprvé objevila vlasová kosmetika značky Franck Provost, která byla doposud dostupná pouze ve Franckově rodné domovině, jíž je Francie. Muž, jehož jméno tato značka nosí, už je pán pokročilého věku, konkrétně je mu bude za měsíc 71 let.. No co, u chlapů se takové věci zveřejňovat můžou! Během jeho života mu pod rukami prošlo obrovské množství světových modelek, kterým dokázal udělat s vlasama hotové zázraky. No a díky tomu by to měl být muž všeho znalý. Tudíž jsem doufala, že jeho vlasová kosmetika udělá zázraky také na mé hlavě.
Vybrala jsem si šampón s oranžovým srdíčkem, který je určen pro velmi suché a poškozené vlasy - protože buďme upřímní, v té době to pořád s mým vlasovým porostem nevypadalo úplně dobře. Samozřejmě je u nás dostupných…

Když jsou oba pod vobraz

My máme s Bohémem vlastně docela harmonický vztah. Hádáme se jen málokdy. Když mě někdy naštve, tak jsem vždy chvilku protivná, protože v duchu zuřím, ale po nějaké době to v sobě pochroupám a zapomenu na to. A nebo mu řeknu, že mě pěkně štve a on nahodí pohled nešťastného štěněte a je hned vše v pohodě. A když už dojde k hádce, tak se na sebe nikdy nedokážeme mračit moc dlouho. Nutno podotknout, že v 90% případů ty ledy prolomí on, za což ho opravdu zbožňuji! Problém nastává, když se jdeme spolu opíjet. Abyste to chápali, když jsme opilí, tak reagujeme oba dva stejně - přehnaně a dost ostře. A taky nám v tu chvíli všechno vadí. "Vždycky, když jsme s mužem v hospodě, tak se smějeme všem těm opilým hádajícím se párům. Protože se vždy někdo takový najde. A my jsme pořád v pohodě a jen se smějeme.." ..No a my jsme zase vždy ti hádající se, kteří jsou všechno, jen ne v pohodě. Docela dobře ještě zvládáme unést situace, kdy jeden je opilý a ten druhý ne. Ten první zmiňovaný vyrypu…

#Recenze: lak na vlasy Cien professional

Nutno předem poznamenat, že laky na vlasy příliš nepoužívám. Většinou je mám od toho, aby si "přilepila" odstávající části baby vlásků k hlavě nebo zamezila jejich nenápadnému vytrčení se z účesu. Pro tento účel je dostačující jakýkoli lak na vlasy. Jednou za čas ale udělám náročnější zátěžovou zkoušku - navlním vlasy a požaduji, aby mi navlněné vydržely celý den, aniž bych na ně musela vystříkat celý flakon laku na vlasy. Nechci si z vlasů dělat nepohyblivou paruku - potřebuji, aby se vlasy hýbaly, dýchaly, ale zároveň na nich vydržely hezké andělské lokny.

Cien professional lak na vlasy s keratinem - pro větší objem. Mnou recenzovaný lak na vlasy má vol. 3. Já většinou používám 4 nebo 5, takže tohle pro mě byl docela nízký kalibr - a musím poznamenat, že se asi zase vrátím k vyšším číslům, protože trojka mi vlny rozhodně neudržela ani pár hodin. To jen tak mimo, pro lidi, kteří mají stejné požadavky jako já.

Co ale tento lak opravdu slibuje?Udržení většího objemu. A to rozho…