Přeskočit na hlavní obsah

Ona hledá toho pravého

Jsem magor přes nakupování oblečení.. Možná už můj stav spěje k nějaké nemoci, protože každou chvilku musím mít něco nového - zas nadruhou stranu, jsem správná ženská. Velká část mých nákupů ale probíhá následovně - přijdu do obchodu, chvilku tam jen tak brouzdám a pak mi něco padne do oka.. Tak si to vezmu do kabinky v naději, že se mi to na sobě nebude líbit a nebudu potřebovat utrácet.. Většinou usoudím, že ačkoli daná látka vypadá dobře i na mně, vlastě ji nepotřebuji a vrátím ji zpět - co kdyby se někde objevilo ještě něco lepšího.. Poté jedu domů.. A pokud se mi stane, že některý další den si řeknu "teď by se mi hodila ta halenka, co jsem si zkoušela" / "ty kraťase, co jsem si zkoušela by se dobře hodily k takovému triku" / "ty boty by byly pro dnešní den ideální" - nebo prostě na danou věc myslím před spaním, o pár dní později se do obchodu vrátím a koupím si to.. Protože vím, že když na tu věc často myslím, tak mě něčím zaujala a nadchla a prostě ji musím mít, stůj co stůj!

Ty se pro někoho vždy hrozně rychle nadchneš, básníš o něm, jsi celá unešená.. ale stejně rychle to nadšení zase opadne.
Zjistila jsem, že takhle to v poslední době nemám jen s oblečením.. Na stejném principu fungují i všechny mé vztahy a nevztahy. Tolikrát jsem se už pro někoho nadchla, představovala jsem si, že tohle je konečně už ten, se kterým budu spokojená, div jsem nestrojila svatbu. No dobře, v duchu to dělám velmi často a skoro s každým. Snažila jsem se vždy hlavně dostat do bodu, kdy se tomu něčemu mezi námi bude říkat vztah - byla jsem nadšená z každého kroku, který k tomu vedl.. A po určité době, kdy to začalo vypadat, že to vztah je, mě to nějak přestalo lákat a bavit.. Přesně tak, jak to mívám s každým nový trikem - strašně ho chci celou dobu, co je v obchodě, ale jak ho mám doma, tak je to jen další triko ve skříni. Stejně tak je to s chlapama - když jsou na ulici, ve škole, v baru, jsou to ti dokonalí, které musím mít a bez kterých bych nemohla žít. A jak mám pak nějakého doma, tak je to jen další do sbírky, který se chytil.. Přesto ale žádný happy end.

Asi jsem se po roce a půl dostala do bodu, kdy bude lepší, když budu chvilku sama. Od doby, co jsme se rozešli s Ignorantem, jsem pořád měla nějaký románek - buď po několikáté s ním a nebo v pauzách s někým jiným.. Za celou dobu jsem nebyla delší čas sama a asi je to potřeba. S nakupováním nepřestanu, ale s těma chlapama bych to mohla zkusit. Jenže mě tak baví ty počátěční pocity radosti a štěstí z dobře vykonané práce.. Ovšem je tady samozřejmě jedno velké ALE! Kdyby se stal největší zázrak na světě a chytil se ten, pro kterého jsem nadšená teď, tak celý můj stav STOP CHLAPŮM ruším!

Komentáře

 1. Chlapi jsou na nic, zato lesbičky!

  OdpovědětVymazat
 2. Já myslím, že sis v podstatě odpověděla sama. Tvoje osobnost se brání delšímu vztahu, tak to neřeš a buď chvíli sama (jestli to vydržíš, tedy). Já myslím, že to jde i na vrub tvému mládí, potřebuješ si ujasnit o jaký druh muže máš vlastně zájem a tak...navíc, jestli máš po rozchodu a to s mužem, ke kterému se několikrát vrátila, tak musíš v hlavě zákonitě zmatek...

  OdpovědětVymazat
 3. V první řadě bych se chtěla omluvit, že jsem tu strašně dlouho nebyla - měla jsem toho teď až nad hlavu, ale už jsem zpátky! :)
  A k tvému článku... být nějakou dobu single jen a jen doporučuju! Já za poslední rok strašně "rozkvetla" (říká moje okolí :D ) a navíc se říká, že to nejlepší přijde v době, kdy to člověk nejméně čeká! :) Dalo mi to prostor si odpočinout, věnovat se sama sobě, dělat to, co jsem chtěla. Urovnala jsem si myšlenky a přišla na to, co od života, potažmo partnera očekávám... Ale samozřejmě. když přijde TEN chlap, tak je to zase všechno jinak... ale moc ti držím palce!

  OdpovědětVymazat
 4. Kdybys byla chvíli sama, třeba by to vážně pomohlo, utřídila by sis myšlenky, neřešila chvíli chlapi, nezažívala stále dokola ty pocity (na začátku sice krásný, ale pak?)... No, na druhou stranu je tady ta otázka, jestli se to dá vydržet. :)
  Protože co kdyby náhodou zrovna ten další byl ten pravý? :D
  Já to nedala nikdy. S přítelem jsem teď tři roky, ale ty čtyři předtím jsem nebyla nikdy vyloženě sama. Vždycky jsem někoho měla cca na rok, ale v mezipauzách další a další... a přesně ty pocity, jaký popisuješ. Několikrát jsem se i opravdu zamilovala, o to hůř. :D Ty konce bývaly vždycky na nic. Teď zpětně tak 3/4 kluků lituji. :D Kdybych s nima nebyla, udělala bych líp. Jen 1/4 nelituji, protože k těm jsem alespoň něco cítila. :))
  Držím palce, aby jsi byla spokojená, ať už se rozhodneš jakkoliv. ;)

  OdpovědětVymazat
 5. Myslím, že je fajn zkusit být nějakou dobu sama, i když to třeba bude lákat :-D Mě se to u chlapů naštěstí nestává, no u toho oblečení (takový srovnávání chlapů s oblečením :-D) skoro pokaždé mě ta daná věc za chvíli omrzí :-D

  OdpovědětVymazat
 6. I’ve just found your blog and I’d like to say that I’m in love with it!
  I like your posts and photos! Really amazing!
  I’ll be happy to see you in my blog!)

  Diana Cloudlet
  http://www.dianacloudlet.com/

  OdpovědětVymazat
 7. Great photo:)
  Wish the text is in English :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

#Recenze: Franck Provost Paris shampoo

Díky drogerii Rossmann je ta naše malá zemička zase o něco víc světovější. Proto tam tak ráda chodím (teda teď tam chodím hlavně proto, že sbírám bodíky na plyšáka a hrníček s Bezzubkou *haha*). Ale zpět k tématu - před pár měsíci se v Rossmannovi poprvé objevila vlasová kosmetika značky Franck Provost, která byla doposud dostupná pouze ve Franckově rodné domovině, jíž je Francie. Muž, jehož jméno tato značka nosí, už je pán pokročilého věku, konkrétně je mu bude za měsíc 71 let.. No co, u chlapů se takové věci zveřejňovat můžou! Během jeho života mu pod rukami prošlo obrovské množství světových modelek, kterým dokázal udělat s vlasama hotové zázraky. No a díky tomu by to měl být muž všeho znalý. Tudíž jsem doufala, že jeho vlasová kosmetika udělá zázraky také na mé hlavě.
Vybrala jsem si šampón s oranžovým srdíčkem, který je určen pro velmi suché a poškozené vlasy - protože buďme upřímní, v té době to pořád s mým vlasovým porostem nevypadalo úplně dobře. Samozřejmě je u nás dostupných…

Když jsou oba pod vobraz

My máme s Bohémem vlastně docela harmonický vztah. Hádáme se jen málokdy. Když mě někdy naštve, tak jsem vždy chvilku protivná, protože v duchu zuřím, ale po nějaké době to v sobě pochroupám a zapomenu na to. A nebo mu řeknu, že mě pěkně štve a on nahodí pohled nešťastného štěněte a je hned vše v pohodě. A když už dojde k hádce, tak se na sebe nikdy nedokážeme mračit moc dlouho. Nutno podotknout, že v 90% případů ty ledy prolomí on, za což ho opravdu zbožňuji! Problém nastává, když se jdeme spolu opíjet. Abyste to chápali, když jsme opilí, tak reagujeme oba dva stejně - přehnaně a dost ostře. A taky nám v tu chvíli všechno vadí. "Vždycky, když jsme s mužem v hospodě, tak se smějeme všem těm opilým hádajícím se párům. Protože se vždy někdo takový najde. A my jsme pořád v pohodě a jen se smějeme.." ..No a my jsme zase vždy ti hádající se, kteří jsou všechno, jen ne v pohodě. Docela dobře ještě zvládáme unést situace, kdy jeden je opilý a ten druhý ne. Ten první zmiňovaný vyrypu…

#Recenze: lak na vlasy Cien professional

Nutno předem poznamenat, že laky na vlasy příliš nepoužívám. Většinou je mám od toho, aby si "přilepila" odstávající části baby vlásků k hlavě nebo zamezila jejich nenápadnému vytrčení se z účesu. Pro tento účel je dostačující jakýkoli lak na vlasy. Jednou za čas ale udělám náročnější zátěžovou zkoušku - navlním vlasy a požaduji, aby mi navlněné vydržely celý den, aniž bych na ně musela vystříkat celý flakon laku na vlasy. Nechci si z vlasů dělat nepohyblivou paruku - potřebuji, aby se vlasy hýbaly, dýchaly, ale zároveň na nich vydržely hezké andělské lokny.

Cien professional lak na vlasy s keratinem - pro větší objem. Mnou recenzovaný lak na vlasy má vol. 3. Já většinou používám 4 nebo 5, takže tohle pro mě byl docela nízký kalibr - a musím poznamenat, že se asi zase vrátím k vyšším číslům, protože trojka mi vlny rozhodně neudržela ani pár hodin. To jen tak mimo, pro lidi, kteří mají stejné požadavky jako já.

Co ale tento lak opravdu slibuje?Udržení většího objemu. A to rozho…