sobota 6. prosince 2014

MOTÝL!

Před dvěma lety jsem byla na koncertě mé oblíbené kapely The Rasmus. Před půl rokem na mé nejoblíbenější zahraniční Skillet. A do třetice všeho dobrého nejlepšího, ve středu přišel večer s velkým V a my s mou Nejmilovanější vyrazily na UDG - má nejoblíbenější česká skupina! Těšily jsme se na ně dva měsíce v kuse, každý den spamovaly FB jejich písničkama. "Naši přátele na FB se už musí těšit na to, jak bude po koncertě a my přestaneme konečně prudit." Omyl, teď začnu ještě mnohem víc!
Jako předskokana si kluci dovezli Voxela, kterého já osobně mám moc ráda, nejen proto, že má supr písničky, kytaru a klobouk, ale taky proto, že je to neskutečný sympaťák.. Až se rozvede, zamlouvám si ho já! Vadilo mi sice, že začal o půl hodiny později, než měl, to se mi nelíbilo hlavně proto, že Divocí Billové s Jelenama začali přesně a to jsou v téhle "branži" už o něco déle. Ale jinak to bylo supr, hodně na styl dalšího miláčka Toma Kluse, takže juuu. Ale nezahrál mou oblíbenou, tak má trochu vroubek - druhý vroubek je ten, že má dítě a nemá ho se mnou.

Po Voxelovi jsme měli pár minut na nabrání sil a vtrhli na podium UDG! Byli úžasní, skvělí, dokonalí a já je miluji ještě víc, než kdy dřív. Bála jsem se, že budou hrát jen ty nejznámnější písničky, což já radši posloucham ty neohrané neznámé - a oni mi je zahráli! "Tyjo, Beduína mi asi nezahrají." - "No, toho fakt ne." - "A jako třetí písničku dáme BEDUÍN!" V tu chvíli mi ke štěstí nic nechybělo.  Necelé dvě hodiny koncertu utekly jako nic a kluci už chtěli končit. Samozřejmě jsme je vypískali zpět, tak přidali ještě pár dalších, jako poslední nečekaně Hvězdáře. "Ten zpěvák se na nás při tom zpívání díval." - "Joo, já jsem to viděla!"

Kluci asi musí žít každý den z jedné párty do druhé, protože už na podiu byli trochu cinknutí - no bubeník uplně, jednou v půlce koncertu odešel čurat, podruhé mu zapadly sluchátka pod podium a nemohl hrát, no konec uplný. Každopadně, naše největší životní chyba byl odchod hned po koncertu z klubu. Další den jsme na FB zjistily, že UDeGeďáci tam pak s ostatníma ještě kalili. Mohly jsme si s Nemilovanější nabrnknout dvojčata Petra a Pavla. "Doufam, že si do příště nenajdou nějaké milenky." - "Neboj, od téhle středy budou kvůli nám uplné jeptišky až do doby, než nás zas uvidi." - "Tak to zase ne. Ono raději ať to někde zkusí, nejsem pak zvědavá na nějakou 2 minutovou show."
Ještě tři dny po tom žijeme jen tímhle koncertem, opět opakuji, že to bylo skvělé, dokonalé a božské! Chci je tady zase mít - nejlépe každý den!

3 komentáře:

 1. :DDD jooo! miluju mrkání na muzikanty :DDD (A proto jsem vždy v první, při nejhorším v druhé, řadě:DDD)

  OdpovědětVymazat
 2. Já sice nedokážu říct, jaké jsou mé nejoblíbenější skupiny, protože jich mám takových hooodně... ale ty, které jsi vyjmenovala, se mi moc líbí! Ať už The Rasmus, Skillet, nebo UDG. :)
  Voxel je taky super, jeho písničky mám taky moc ráda, jsou takový optimistický. :) A on je sympaťák, to s tebou musím souhlasit. :D
  "druhý vroubek je ten, že má dítě a nemá ho se mnou." - pobavilo. :D

  Na UDG jsem byla asi dvakrát. Díky tomu, že jezdí na fesťák, kam jezdím rok co rok. :D A na živo byli fakt tisíckrát lepší a taky jsem z nich byla úplně hotová. :D A Hvězdář je moje srdeční, u toho jsem skoro brečela, když jí zpívali a já stála v první řadě. :D :D
  Je super, že jsi si koncert tak užila! :)

  OdpovědětVymazat
 3. tak to je super že ste si to užili ja už by som tiež šla na nejaký koncert ... Skillet mám tiež rada, už som ich síce dlho nepočúvala ale pripomenula si mi ich tak si ich idem pustiť :D ...tiež sme raz s kamarátkou odišli po koncerte nášho obľúbenca a potom sme to ľutovali ale nabudúce sme rovnakú chybu nespravili a vypočula som si aj kompliment :D

  OdpovědětVymazat