Přeskočit na hlavní obsah

Why do I stay when I know there’s nothing for me here?


Však ty máš toho kamaráda, ne?
Už ne.

Už ne? Jakto?
I některá kamarádství končí.

A byl to jen kamarád?
Ano, jen kamarád.

A co se stalo, že to skončilo?
Nezvládl se potýkat s mým největším problémem - že nikomu nevěřím.. Nevěřila jsem mu vůbec nic a on to nedokázal skousnout. Možná jsem měla, třeba mi nelhal. Ale já to nezvládla.


To zní, jako by mezi váma bylo přece jen něco víc.
Třeba bylo.. Aspoň jsem v to doufala. Ale nevím, jak to měl on. Bylo to komplikované. 

On někoho měl?
Když jsme spolu byli poprvé na rande .. na schůzce.. prostě poprvé, když jsme spolu někam šli, tak ano, měl. Ale to jsem ještě nevěděla.. Postupem času už neměl.

Kvůli tobě?
Ne, to rozhodně ne. Kvůli tomu, že ho ta holka nechtěla. A když jsme si pak začali víc psat, byla jsem po ruce a časem jsem se dostala na první místo.Teda, tvrdil mi to. On pro mě začal být nejdůležitější a já pro něj. Ale to trvalo jen chvíli, pak se to pokazilo.

A myslíš, že kdyby se to nepokazilo, tak jednou by z toho bylo něco víc?
Tou dobou se ve mně projevila opět ta naivní holčička a já věřila, že ano. A to z jediného důvodu.. Tohle byl první člověk po dvou letech, o kterém jsem věděla, že časem bych ho dokázala naplno milovat .. Ale nedostala jsem k tomu příležitost .. Asi to tak mělo být.. Asi zatím musím pořád žít s tím, že za celý život jsem milovala jen jediného člověka..

Aspoň víš, že se znovu dokážeš zamilovat. Myslela sis, že ne.
To ano. Tohle byla jedna z těch pozitivních věci, která mě těší i teď, když uvnitř trpím. Dokážu se zamilovat .. Ale ne teď.. teď to bolí. Protože lidé, které miluji, rádi jen tak bez vysvětlení odchází.

Komentáře

 1. krasne napísané, akurát zažívam dozvuky vzťahu s človekom, pri ktorom som zase začala veriť, že sa to nepokazí a teraz mi všetci ostatní prídu v porovnaní s nim takí cudzí, uplne sa do toho dokážem vcítiť.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsi absotlutně dokonale popsala můj stav!! Děkuji za komentář :*

   Vymazat
 2. Lidé z našeho života mnohdy bezdůvodně odchází a nechají po sobě jen díru v našem nitru... Díru, která se časem zacelí, ale proces je to delší... Jsem ale ráda, že když se rozhodl odejít, udělal to dřív, než by ti to ublížilo ještě víc...

  OdpovědětVymazat
 3. aaach tak toto znie dost na nič :/ mrzi ma ze to nedopadlo tak ako si dúfala ale trebárs si ešte k sebe nájdete cestu :)

  OdpovědětVymazat
 4. Napsala jsi to krásně... přečetla jsem si to asi už tak padesátkrát a pořád nenacházím, co bych k tomu napsala. :( Mrzí mě, že ti to nevyšlo s člověkem, díky kterému jsi si uvědomila, že se dokážeš znovu zamilovat... že ve chvíli, kdy jsi měla zase naději, že by to mohl být ten Pravý, nevyšlo to. Bolí to, ale ty to zvládneš! A zamiluješ se znovu, až přijde ten správný čas a hlavně ten správný člověk. :) Vím, že se dočkáš a že všechno bude jednou zase fajn! :)

  Jinak na lepek alergická nejsem... :) Jen si kupuji celozrnné těstoviny, které tentokrát neměli, tak jsem si pořídila bezlepkové, nějaké kukuřičné. :)
  Co se týče toho přibývání svalové hmoty, tak tím bych si až tak jistá u sebe nebyla. :D To by mi měly mizet alespoň centimetry, myslím. Ale já se absolutně neměním.

  OdpovědětVymazat
 5. You are so beautiful and you picture looks so charming

  http://www.monclerjacketsalee.com

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Kosti jsou věčné - Kathy Reichs

Shrnutí děje V domě Annaliese Rubensové jsou objeveny pozůstatky tří mrtvých nemluvňat - jedno je "čerstvé", z dalších dvou jsou už jen maličké mumie. A tak policie, společně se soudní antropoložkou Temperance Brennanovou, začnou pátrat po matce, která je schopna tak ohavného činu. Pátrání je zavede do prostředí prostituce, kde se v posledních letech Annaliese pohybovala, dokud se nerozhodla utéct zpět do svého domova, do severozápadní tundry Yellowknife - a tam se za ní vydává i Tempe se dvěma detektivy. Zde se objeví čtvrtá mumie novorozeněte. Co za matku dokáže toto udělat svému dítěti? Matka, která je psychicky postižená. Matka, které nakukali, že je nemocná a každé její dítě se narodí mrtvé. Matka, kterou někdo přímo před očima Tempe zastřelí dvěma ranami do hlavy. Vyšetřování matky-vražedkyně tím končí. A začíná vyšetřování matky-oběti. Vše je složitější, než se zdá a obětí v Yellowknife je čím dál více - a všichni jsou z jedné rodiny, příbuzní Annalieze. A všechny st…

V žáru zatmění měsíce

A je ze mě slaměná vdova. Celý tento týden jsem bez muže. Bez něj a téměř bez jakéhokoli kontaktu s ním. Přesto vím, že není zas tak daleko, že není pryč zas tak dlouho a že za chvíli se vrátí zpět. Můžu tak zjistit, jaké to bude, až za pár měsíců odjede pryč na pěkně dlouho. Za hranice, do jiného státu, jiné kultury, jiného světa. Na dlouhé měsíce, ve kterých se může stát cokoli. Kdy se jen tak lehce nevrátí. Blízko mě, věčně daleký. Věříte, že velká láska překonává i takové vzdálenosti a takovou dobu? Člověk se každým dnem mění, posouvá, vytváří nové názory a pohledy na svět. Jeden den jsem taková, další den můžu být úplně jiná. Záleží na situacích, které se nám postaví do cesty. Záleží na lidech, které poznáme. Na možnostech, které se objeví a my o nich budeme muset uvažovat a přemýšlet. Můj svět se stále mění, mění se lidé v něm a hlavně ti lidé, kteří jsou mi blízko. Tolik lidí, kterých jsem měla hluboko v srdci, už odešlo a já je ze srdce vyjmula. Už nepatří mezi ty, kteří se mno…

Deset let jak půlhodina

Pokud ve svém životě poznáte člověka, se kterým si máte hned od začátku toho spoustu co říct a připadáte si, že se znáte spoustu let a že můžete mluvit o jakémkoli tématu, je to docela zázrak. Já jsem osoba, která když pozná někoho nového, spíše poslouchá, než by mluvila. Postupem času se to ale přelévá, jako písek v hodinách, směrem na mou stranu. A když danou osobu znám už nějaký ten pátek, dokážu mluvit a mluvit klidně jen já. Docela často pak slyším větu: "Kde jsou ty doby, kdy jsi moc nemluvila."
Přesně takto jsem to měla i s Bohémem. Často mi říká, že když jsme spolu byli na prvním randíčku, skoro vůbec jsem nemluvila a on si myslel, že se s ním hrozně nudím *haha*. Není to pravda, já to tak prostě mám. Je to má taktika zkoumání člověka. Jak se vyjadřuje, o čem mluví, jak se chová, která témata nadhazuje atd. Ve skutečnosti jsem se s ním nenudila ani trochu. Je to totiž naštěstí člověk, který dokáže z rozmazaného hovínka uplácat kuličku. Dokáže prostě mluvit o všem a po…